Школа масажу

Масаж – це велика наука лікування душі та тіла. Як працювати з тілом так, щоб і душа почувала себе добре? Як повернути красу та гармонію? Пройшовши довгий шлях внутрішнього та професійного розвитку, я готовий ділитися своїм досвідом, тому у моїй Школі масажу учні зможуть вивчити масажні техніки у всіх тонкощах.

З кожним роком попит ринку індустрії краси зростає, конкуренція підвищується і життєво важливо вміти відповідати цим запитам. Тому все більше цінується фахівець, який приділяє достатній час своєму професійному розвитку та вдосконаленню. Якщо ви хочете вивчити нові техніки, отримати   глибокі знання та практичні навички, тоді ви за адресою.

Школа масажу Івана Кісіль

Мої випускники – моя гордість! Мені вже вдалося передати свої знання більш ніж 750 студентам, частина з яких була рекомендована і успішно працює в VIP-SPA салонах краси, престижних фітнес-центрах. Вони завжди мають стабільний потік вдячних клієнтів і впевненість у своєму майбутньому.

Важко знайти спеціалізацію, яка відчиняла б стільки дверей: масаж – прикладна професія, вона стане підмогою у будь-якій справі: робота у великих центрах та приватна практика. Якщо ви дозріли для професійного зростання або хочете розширити сферу своїх здібностей – мої курси масажу для вас! Розширюйте своє меню з моїми програмами. Навчені техніки масажу стануть вашою конкурентною перевагою, якщо ви працюєте в SPA & Wellness індустрії.

sertifikat

І навіть якщо у вас ще немає професії, отримайте її у мене на курсах. Освоїти обраний напрямок зможе кожен.

Відгуки

Я Сергій Дяченко м. Харків. Хочу висловити подяку Івану Киселю за здобуття цінних знань та нового досвіду в масажі та хаммам. Майстер Іван, вчитель з великої літери, що володіє глибокими знаннями в області SPA і має безліч нових ідей! З радістю готовий вчитися в нього новому, це того варте).

***

Я Алена Вітер з м. Кіровград. Дуже дякую Івану за чудову техніку Hug masage. У моїй практиці ця методика стала незамінною! Дуже глибокий наповнений масаж. Клієнти просто відлітають і тануть у моїх руках як крижинки. Прекрасна, чуттєва техніка з міксів гавайського та новозеландського масажів. Люблю її!!!

***

Я, Валерій Коваленко з м. Сєвєродонецьк. Хотілося б подякувати вчителеві з масажу Івана Кисіль за набутий досвід індійського масажу. Сказати спасибі за його професіоналізм та людське ставлення. Його уроки допоможуть мені надалі. Раджу всім, кого цікавить масаж звертатися до Івана Кисіль. Ще раз дякую йому, і безліч найкращих побажань!

***

Я, Олександр Пресман з Ізраїлю. Із Кісіль Іваном Миколайовичем знайомі з 2010 року. Навчався кільком технікам у Івана в Ізраїлі. Іван майстер від Бога, з гарним смаком та з великим багажем знань. Його майстер-класи та семінари проходять на одному диханні. Подача матеріалу дуже проста та цікава. Рекомендую цього майстра та викладача всім, хто насправді хоче навчитися чудової професії масажиста та спа-терапевта.

***

Іване Миколайовичу, дякую Вам за дивовижну техніку Hug-масаж. Мої клієнтки полюбили цей вид релаксу, а я за допомогою техніки Hug без перевороту наношу склад водоростей – це дуже зручно. Олена Волкова, м. Москва.

***

Якось почавши вивчати масаж – ти вже не зупинишся ніколи. З кожним днем ти все більше і більше поринаєш у навчальний процес, твій досвід стає дедалі ширшим. Масаж - одне з найтонших мистецтв і розуміння цього мистецтва залежить від того, хто допоможе тобі зробити перший крок на цьому шляху. Хочу висловити величезну подяку Івану Кисілю, який відкрив мені дорогу у світ масажу. Дякую за цей безцінний досвід. З ув. Віктор Ващаєв м. Київ.

***

За розуміння основ техніки креольського масажу (масаж бамбуковими паличками) я дуже вдячний Івану Кисіль - одному з найкращих майстрів та наставників з масажних та СПА-технік на пострадянському просторі.
Це була моя перша зустріч з Іваном у травні 2017 року і перша (але, сподіваюся, не остання), освоєна в Івана, масажа.
Ця техніка привернула мою увагу, як банщика-масажиста, тому що гармонійно вписується в бану програму, як доповнення віничного масажу (паріння віниками), або як самостійний СПА-ритуал.
Іван - чудовий наставник і комфортна у спілкуванні людина, Професіонал з великої літери. З такими людьми хочеться продовжувати спілкування і в повсякденному житті і повертатися на навчання знову і знову, враховуючи його багаж не тільки класичних, а й екзотичних масажних методик. і тоді до тебе не росте народна стежка!
З повагою, Василевич Михайло (Білорусь, Мінськ).